AKTUALNOŚCI

Ogłoszenia parafialne 10.02.2021

utworzone przez | 10 Sty 2021 | Aktualności, Ogłoszenia duszpasterskie

Niedziela Chrztu Pańskiego

  1. Dziś o godz. 17.00 w domu parafialnym spotkanie dla kół Żywego Różańca.
  2. Po feriach wrócimy do spotkań dla klas VII, VIII i I-ponadpodstawowych przygotowujących do bierzmowania (w formie zdalnej bądź w bezpośrednich spotkaniach – zależnie od sytuacji epidemicznej). Jeśli uczniowie klas VII i VIII chcieliby jeszcze dołączyć do przygotowań, zapraszamy do zakrystii.
  3. Od poniedziałku 18 stycznia rozpoczynamy kolędę. Niestety ze względu na ograniczenia epidemiczne nie możemy udać się do Waszych domów. Będziemy zapraszać Was do kościoła na msze święte o godz. 18.00 sprawowane w Waszej intencji, po których będziemy udzielać błogosławieństwa poszczególnym rodzinom. Zapraszamy wiernych do naszej świątyni według następującego porządku:

18 stycznia (poniedziałek) – Biedronkowa – bloki 101, 102, 103, 104, 105

19 stycznia (wtorek) – Biedronkowa – bloki 106, 107, 108, 109

20 stycznia (środa) – ulice: Trawiasta, Piołunowa, Ziołowa  – stare budownictwo, Okręglik, Okulickiego, Helenówek, Sianokosy

21 stycznia (czwartek) – ulice: Cyprysowa, Brzoskwiniowa

22 stycznia (piątek) – ulice: Żywokostowa, Lawendowa, Nagietkowa, Rumiankowa, Jesionowa 4-6, Zgierska 200-228

23 stycznia (sobota) – Zgierska 240

  1. Przypominamy o zakrywaniu ust i nosa w kościele oraz o zachowywaniu odpowiedniej odległości. Zachęcamy do korzystania z przygotowanych krzeseł na przodzie kościoła.
  2. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W naszym kiosku parafialnym znajdziemy tygodniki: „Niedziela”, „Idziemy” i „Gość Niedzielny”.