AKTUALNOŚCI

Ogłoszenia duszpasterskie 03.01.2021

utworzone przez | 5 Sty 2021 | Aktualności, Ogłoszenia duszpasterskie

 Druga Niedziela Po Narodzeniu Pańskim

  1. W środę (6 stycznia) obchodzimy uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli) – msze św. wg porządku niedzielnego. Dodatkowa msza św. o godz. 15.00. Dziś jest ostatni dzień przynoszenia tytek z produktami dla niemowląt bądź małych dzieci w ramach akcji charytatywnej związanej z Uroczystością Trzech Króli.
  2. Dziś, po mszy św. z godz. 11.30 w domu parafialnym – spotkanie dla wspólnoty modlitwy różańcowej rodziców za dzieci.
  3. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca. Tego dnia godz. 17.30 – msza św. za Ks. Arcybiskupa Grzegorza Rysia zamówiona przez rucha Światło-Życie.
  4. W piątek (8 stycznia) po mszy św. porannej udamy się do chorych.
  5. W przyszłą niedzielę o godz. 17.00 w domu parafialnym spotkanie dla kół Żywego Różańca.
  6. Po feriach wrócimy do spotkań dla klas VII, VII i I-ponadpodstawowych przygotowujących do bierzmowania (w formie zdalnej bądź w bezpośrednich spotkaniach – zależnie od sytuacji epidemicznej). Jeśli uczniowie klas VII i VIII chcieliby jeszcze dołączyć do przygotowań, zapraszamy do zakrystii.
  7. Przypominamy o zakrywaniu ust i nosa w kościele oraz o zachowywaniu odpowiedniej odległości. Zachęcamy do korzystania z przygotowanych krzeseł na przodzie kościoła.
  8. Zachęcamy do czytania pracy katolickiej. W naszym kiosku parafialnym znajdziemy tygodniki: „Niedziela”, „Idziemy” i „Gość Niedzielny”.