Ogłoszenia duszpasterskie 22.11.2020

utworzone przez | 22 lis 2020 | Aktualności, Ogłoszenia duszpasterskie

Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

1. Przeżywamy ostatni tydzień starego roku liturgicznego. Za tydzień rozpoczynamy adwent.
  2. Z uwagi na limit osób w kościele sprawujemy dodatkowe  msze św. o godz. 15 i 19.30. Codziennie po mszy św. wieczornej, do przyszłej soboty włącznie, trwamy na modlitwie różańcowej w intencji naszej Ojczyzny i ustania pandemii. Modlitwę tę transmitujemy przez stronę fb naszej parafii. Od godz. 19.30 do 20.30 zapraszamy na adorację w ciszy do kaplicy w domu parafialnym.
  3. Od poniedziałku do środy (głownie w formie zdalnej) odbywać się będą rekolekcje dla kapłanów naszej archidiecezji. Prosimy o modlitwę w naszej intencji.
  4. Przypominamy o zakrywaniu ust i nosa w kościele.
  5. We wtorek (24 XI) obchodzimy wspomnienie świętych męczenników wietnamskich Andrzeja, prezbitera i towarzyszy.
  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W naszym kiosku parafialnym znajdziemy tygodniki: „Niedziela”, „Idziemy”, „Przewodnik Katolicki” i „Gość Niedzielny”.