Ogłoszenia duszpasterskie 11.10.2020

utworzone przez | 11 paź 2020 | Aktualności, Ogłoszenia duszpasterskie

XXVIII Niedziela w okresie zwykłym

1. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe. W dni powszednie są one sprawowane po mszy św. wieczornej, ok. godz. 18.30. W niedzielę różaniec o godz. 17.15. Dzieci zapraszamy na wspólny różaniec z dorosłymi.
  2. Dziś o godz. 18.00 w domu parafialnym spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas ósmych. Natomiast 15 października o godz. 18.00, również w domu parafialnym odbędzie się spotkanie ewangelizacyjne dla kandydatów do bierzmowania z klas ósmych i pierwszych ponadpodstawowych.
  3. We wtorek o godz. 7.00 msza św. imieninowa w intencji p. Edwarda, naszego kościelnego. Również we wtorek po mszy św. wieczornej nabożeństwo fatimskie.
  4. W piątki o godz. 18.45 w domu parafialnym spotkania dla młodzieży.
  5. Spotkania oazowe dla dzieci w soboty o 10.00 w domu parafialnym. W tym samym czasie spotkania dla ministrantów.
  6. W sobotę (17X) o godz. 10.00 w kościele – spotkanie dla dzieci z kl. 3A przygotowujących się do I komunii św. i ich rodziców.
  7. WSZYSTKIE SPOTKANIA ODBYWAJĄ SIĘ PRZY ZACHOWANIU NORM SANITARNYCH. PROSIMY WIĘC O PRZYCHODZENIE W MASECZKACH.
  8. W niedzielę za tydzień o godz. 10.00 msza św. imieninowa w intencji ks. Łukasza.
  9. Dziś po mszy św. zbiórka do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia wspomagającą zdolną, ale niezamożną młodzież z małych miejscowości.
  10. 10. W kiosku parafialnym są już do nabycia świece na Boże Narodzenie, z których dochód przeznaczony jest na pomoc finansową dla dzieci.
  11. W kancelarii i zakrystii można zamawiać wypominki  i msze św. (także na przyszły rok).
  12. W tym tygodniu obchodzić będziemy: we wtorek (13X) – wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, W czwartek (15X) – wspomnienie św. Teresy Wielkiej, w piątek (16X) – wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej, w sobotę (17X) – św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika.
  13. Przypominamy o zakrywaniu ust i nosa w kościele.
  14. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W naszym kiosku parafialnym znajdziemy tygodniki: „Niedziela”, „Idziemy”
    i „Przewodnik Katolicki” i „Gość Niedzielny”. Do tego ostatniego czasopisma jest dołączony film „Ziemia Maryi”.