AKTUALNOŚCI

Podziękowania dla ks. Andrzeja Łamasza za jego posługę

utworzone przez | 2 sie 2020 | Aktualności, Wydarzenia

W niedzielę 26 lipca 2020 r. podczas mszy św. o godz. 11:30 dziękowaliśmy ks. Andrzejowi Łamaszowi za jego posługę, którą sprawował jako wikariusz naszej parafii od sierpnia 2019 r.. W imieniu parafian głos zabrali przedstawiciele wspólnot Żywego Różańca oraz Różańca Rodziców za Dzieci. Padło wiele ciepłych słów pod adresem ks. Andrzeja. W szczególny sposób dziękowano mu za jego homilie i katechezy, które zachęcały do głębszego poznania doktryny wiary i znaczenia liturgii mszy świętej i uwrażliwiały na to, co najważniejsze w przeżywaniu tajemnicy Eucharystii. Ksiądz Andrzej sprawował także w naszej parafii opiekę nad członkami liturgicznej służby ołtarza.

W piątek 31 lipca o godz. 15:00 ks. Andrzej odprawił mszę św. dziękczynną, kończącą jego posługę w naszej parafii. Dekretem ks. abpa G. Rysia od 29 sierpnia ks. Andrzej Łamasz obejmie funkcję wikariusza w parafii Redemptoris Christi w Łodzi. Serdecznie dziękujemy księdzu Andrzejowi za pracę w naszej parafii i za wszelkie dobro z jego strony. Życzymy mu wielu łask w nowym miejscu pracy, życzliwości i otwartości ze strony tamtejszych parafian oraz błogosławionych owoców jego duszpasterskiej posługi.