Ogłoszenia duszpasterskie 02.08.2020

utworzone przez | 2 sie 2020 | Aktualności, Ogłoszenia duszpasterskie

XVIII Niedziela w okresie zwykłym

1. Witamy w naszej parafii neoprezbitera, ks. Mateusza Stolarczyka, który do 15 sierpnia br. będzie pełnił w naszej parafii posługę duszpasterską.
  2. Przypominamy, że w lipcu i sierpniu w niedzielę nie ma mszy świętych o godz. 13.00 i 18.00. Jest natomiast msza św. o godz. 20.00. W dni powszednie msza św. wieczorna o godz. 18.00 i tylko w niektóre dni o godz. 17.30, co można sprawdzić na tygodniowym rozkładzie mszy świętych. Kancelaria w miesiącach wakacyjnych czynna tylko po południu: 16.00 – 17.15.
  3. W tym tygodniu przypadają I czwartek, I piątek i miesiąca. W piątek po mszy świętej o godz. 15:00 nie będzie adoracji Najświętszego Sakramentu.
  4. W przyszłą niedzielę po mszach świętych będzie miała miejsce zbiórka ofiar do puszek dla młodzieży przeżywającej rekolekcje oazowe.
  5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W naszym kiosku parafialnym znajdziemy tygodniki: „Niedziela”, „Gość Niedzielny”, „Idziemy” i „Przewodnik Katolicki”.