AKTUALNOŚCI

Pożegnanie ks. Piotra Braczkowskiego

utworzone przez | 29 cze 2020 | Aktualności, Wydarzenia

W minioną niedzielę, 28 czerwca, podczas mszy św. o godz. 10:00 pożegnaliśmy ks. Piotra Braczkowskiego, który od dnia 1 lipca br. obejmuje urząd proboszcza w parafii św. Macieja w Strykowie. Ksiądz Piotr od 27 sierpnia 2016 r. sprawował posługę w naszej parafii jako wikary. Był odpowiedzialny m. in. za prowadzenie formacji dla rodziców dzieci przystępujących do Pierwszej Komunii Świętej. Przez trzy lata sprawował także opiekę duchową nad parafialną wspólnotą Różańca Rodziców za Dzieci. Bardzo dziękujemy księdzu Piotrowi za jego posługę oraz za wszelkie dobro, które za jego przyczyną stało się udziałem naszej parafialnej wspólnoty. Polecając go opiece Matki Bożej, życzymy mu również, aby nowa parafia przyjęła go z życzliwością i otwartym sercem.