Ogłoszenia parafialne 21.06.2020

utworzone przez | 21 cze 2020 | Aktualności, Ogłoszenia duszpasterskie

XII Niedziela w okresie zwykłym – 21.06.2020r

1. Dziękujemy wszystkim, którzy brali udział w procesjach z Najświętszym Sakramentem podczas Oktawy Bożego Ciała. W sposób szczególny dziękujemy dziewczynkom, które codziennie sypały kwiatki i ich rodzicom za towarzyszenie im w tych dniach.
  2. We wtorek o godz. 19.00 ostatnia msza św. gregoriańska w intencji śp. Proboszcza Ks. Jana Szadkowskiego. W środę o godz. 19.00 msza św. w jego intencji celebrowana przez kapłanów, którzy w minionych latach pracowali w naszej parafii.
  3. W piątek o godz. 16.00 msza św. na zakończenie roku szkolnego.
  4. W niedzielę 28 czerwca o godz. 11.30 część dzieci z klas trzecich przystąpi do I komunii św. Prosimy wiernych o udział w mszach świętych niedzielnych o innej godzinie.
  5. Również w przyszłą niedzielę o godz. 10.00 msza św. dziękczynna za posługę ks. Piotra Braczkowskiego, który został mianowany proboszczem Parafii Św. Marcina w Strykowie. Będzie to okazja do pożegnania się z ks. Piotrem przed jego odejściem na nawą placówkę. Zapraszamy.
  6. Ks. Marcin Majsik od 1 lipca 2020r. będzie nowym proboszczem naszej parafii. Liturgiczne objęcie urzędu nastąpi w niedzielę 5 lipca br. Za tydzień podamy w ogłoszeniach, podczas której mszy św. będzie miało to miejsce.
  7. Przypominamy, że w lipcu i sierpniu nie ma mszy świętych o godz. 13.00. Wieczorem, zamiast eucharystii o godz.18.00, będzie msza św. godz. o 20.00.
  8. Zachęcamy do czytania pracy katolickiej. W naszym kiosku parafialnym znajdziemy tygodniki: „Niedziela”, „Gość Niedzielny”, „Idziemy” i „Przewodnik Katolicki”.