Ogłoszenia parafialne 24.05.2020r.

utworzone przez | 23 maj 2020 | Aktualności, Ogłoszenia duszpasterskie

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego – 24 maja 2020 roku

1. Nabożeństwa majowe ku czci Matki Bożej ze śpiewem Litanii Loretańskiej codziennie po Mszy św. o godz. 18:00- czyli ok. 18:30. W tym tygodniu, z nabożeństwem majowym połączona będzie Nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Serdecznie zapraszamy!
  2. Przypominamy, że okres spowiedzi i Komunii świętej wielkanocnej trwa w Kościele w Polsce do Uroczystości Zesłania Ducha Świętego, czyli do dnia 31 maja 2020 roku.
  3. Dziękujemy z serca wszystkim, którzy z zaangażowaniem nieśli swoją pomoc w przygotowaniu naszej świątyni (w czwartek i piątek) do uroczystości pogrzebowych śp. proboszcza ks. Jana Szadkowskiego. Bóg zapłać!
  4. Od jutra (25.05.2020 r.) rozpoczniemy msze gregoriańskie za duszę śp. Ks. Jana Szadkowskiego, które będziemy odprawiać codziennie o godz. 19:00 czyli po nabożeństwie majowym. Na ten cel będzie zbierana składka w poniedziałek, a przez najbliższy tydzień będzie można złożyć ofiarę do puszki przy wyjściu.
  5. Jeśli ktoś ma wolę, aby wesprzeć nasz kościół i parafię – może – wychodząc z kościoła – złożyć ofiarę do puszki. Można też wpłacić ofiarę na konto Parafii – numer podany jest w gablocie oraz na stronie KONTAKT. – Bóg zapłać!
  6. W naszym kiosku jest tradycyjnie do nabycia prasa katolicka, tygodniki: „Niedziela”, „Gość Niedzielny”, „Idziemy” i „Przewodnik Katolicki”.