AKTUALNOŚCI

Zarządzenie Arcybiskupa ws. Pierwszej Komunii Świętej

utworzone przez | 19 Kwi 2020 | Aktualności, Komunikaty

W związku z zarządzeniem Arcybiskupa Metropolity Łódzkiego, Grzegorza Rysia, z dnia 31 marca 2020 r. i panującym stanem epidemii, terminy Pierwszej Komunii świętej w parafiach należy przenieść na czas ustania zagrożenia.
Dlatego ustalony wcześniej termin I Komunii Św. na 17 maja zostaje odwołany. Nowy termin Pierwszej Komunii Świętej zostanie ustalony wraz z rodzicami na spotkaniu, po ustaniu zagrożenia epidemii.
Na Państwa pytania, w jakim przypuszczalnie terminie odbędzie się Pierwsza Komunia Święta, w tym momencie nie jestem w stanie odpowiedzieć, ze względu na zaistniałą sytuację, a ta zmienia się praktycznie z dnia na dzień.
Proszę o cierpliwość. Wszystkie ustalenia będą na pewno uzgodnione z Państwem we właściwym czasie.
Życzę Państwu dużo zdrowia, ponieważ w tym czasie to wydaje się najważniejsze zarówno dla Was, jak i Waszych dzieci.
Z darem modlitwy – ks. Piotr